I bought 60$ worth of food, filled up my cooler and cabinets with can food, but eating the same thing gets old. So, I stop at Denny's here and there. Depends on the week, i probably spend 80$ without buying a 1pound of beef jerky.
How much do you spent ($$$) each day on the road?
Discussion in 'Questions From New Drivers' started by 15RoadGlide, Feb 20, 2016.
Page 5 of 5
Page 5 of 5